Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Wszystkich opinii: 4.
Łucja Imach Łucja Imach napisał/a 27 września 2018 o 13:16:
Wszyscy, dosłownie wszyscy okazali mi bardzo dużo zrozumienia i wykazali się wielką delikatnością - począwszy od właściciela firmy Pana Dariusza, który potraktował mnie z szacunkiem i osobiście złożył mi kondolencje i oferował szeroki zakres usług, poprzez sympatyczną Panią Amelię w biurze, która z serdecznością i cierpliwością pomogła mi przebrnąć przez formalności i podpowiadała różne potrzebne szczegóły - aż po Panów, którzy przyjechali w nocy po mamę, a potem nieśli na ramionach. Ale szczególne podziękowanie chciałabym złożyć kochanej Pani Izie, która pojawiła się w tym bardzo trudnym dla mnie czasie jak dobry Duch i trwała przy mnie przez cały ten czas. Jestem osobą bardzo wrażliwą i gdyby nie pomoc Pani Izy i jej empatia, nie poradziłabym sobie z tym wszystkim. Sposób i szacunek w jaki traktowała swoją "pacjentkę" a moją mamę, przygotowując ja perfekcyjnie do jej ostatniego mieszkania był bardzo dużym ukojeniem dla mojego serca. Byłam (jestem) spokojna, że mama była w dobrych rękach. Pani Izo, jest Pani wielka. W takich chwilach ważne jest poczucie przyjaźni. W tej firmie można je znaleźć.
Julia Julia napisał/a 7 września 2018 o 15:21:
Byłam przerażona wszystkimi formalnościami, które trzeba będzie załatwić. Kiedy odwiedziłam zakład pogrzebowy Sacrum, stres się zmniejszył. Zostałam dokładnie poinformowana co muszę załatwić i jak. Wszystkie formalności poszły sprawnie, a panowie zachowywali powagę sytuacji, co nie potęgowało mojego bólu. Sama ceremonia była piękna i wzruszająca. Porównanie cen u konkurencji także wyszło na plus. Polecam.
Joanna, Marcin i Krzysztof Jabłońscy Joanna, Marcin i Krzysztof Jabłońscy napisał/a 29 marca 2018 o 14:49:
Dziękuję serdecznie firmie Sacrum z Gliwic za pięknie przygotowany i poprowadzony pogrzeb naszego Taty. W takich tragicznych chwilach trudno zebrać myśli, dlatego jesteśmy tym bardziej wdzięczni, że Państwo – zarówno właściciele, jak i pracownicy – pomyśleli o wszystkim. Dobrze jest wiedzieć, że tacy ludzie jeszcze istnieją!
Rodzina Domańskich Rodzina Domańskich napisał/a 20 marca 2018 o 18:21:
Nie ma bardziej bolesnych momentów w życiu, jak te gdy trzeba żegnać Bliską Osobę, zwłaszcza jeśli odchodzi ona tak niespodziewanie jak nasz najukochańszy syn i brat. Dziękujemy Firmie Pogrzebowej SACRUM za towarzyszenie ostatniej ziemskiej drodze Pawła. Nie tylko za samo przygotowanie uroczystości, ale także za współczucie, jakiego doświadczaliśmy. Nie zdołamy wyrazić słowami wdzięczności za to, jak wiele dla nas uczyniliście.